Tıbbi ve aromatik bitkilerin hidrolat ve yağlarından üretilmiştir. Balda kalıntı bırakmaz, bal sezonu boyunca kullanılır. Kimyasal ve sentetik madde içermez. Yan etki yapmaz. PROBEE41 Arınızın performansını arttırır, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Arılarınızı hastalıklara karşı korur. Arı ölümlerini engeller. Zehirlenmelere karşı arılarınızı güçlendirerek ölümleri azaltır. PROBEE41 Arılarınızı sakinleştirir. Yağmacılığı azaltır.

 
Kovan kapağını açarak çıta aralarına püskürtülerek uygulanır. Kovan içindeki çıtalar aralanarak püskürtülen çözeltinin arılara temas etmesi sağlanır. PROBEE41 Uygulama yapıldıktan sonra birkaç saat içinde ilk etkileri görmeye başlarsınız. Birer hafta arayla yapacağınız üç uygulamadan sonra arınızın hastalıklara karşı korunduğunu, iç ve dış etmenlere meydan okuduğunu göreceksiniz.
 
250 Gr lık PROBEE41 ile 600 çıtaya uygulama yaparsınız. PROBEE41 sizin ve arınızın sağlığını korur, uygulama esnasında kötü etkilere neden olmaz. Sürekli kullanımda ani ısı değişimlerinden arılarınızın etkilenmesini önler. Arınızı kuvvetlendirdiği için her sezon karşılaştığınız hastalıklarla karşılaşmaz gereksiz masraflardan kurtulursunuz. Ana arının yumurtlama performansını arttırarak koloni sayısını arttırır. Yalnızca kovan masrafı yaparak koloni sayısını arttırabilirsiniz. Sezon başında var olan arı sayınızı uygun nektar akımında iki veya üç katına çıkararak PROBEE41 e yaptığınız masrafı amorti eder.
 
500 Gr lık PROBEE41 ile 1.200 çıtaya uygulama yaparsınız. İçinde bulunan doğal vitamin ve proteinler sayesinde arınıza yaptığınız bu masraflardan kurtulursunuz. PROBEE41 kullandığınızda arınızın rengi daha parlak ve canlı olacaktır. PROBEE41 Bal, Polen, Propolis, Arı sütü üretiminde organik üretim yapmanızı teşvik eder.
 
Organik üretim yapmanızı sağlar. Bal akımında kalıntı riski yaşamadan uygulama yapabilirsiniz. Arınızın performansına inanamayacaksınız. Arınız hiç görmediğiniz kadar randımanlı çalışacak ve sağlıklı olacak. Karakovan balında üretimi ve karlılığınızı arttırır. Kanatsız arıyla karşılaşmazsınız.