Ürününüzü İade Etmek İstediğinizde Ne Yapmanız Gerekiyor?
probee41.com.tr’de iade işlemleri çok kolay. İade etmek istediğiniz ürünü almış olduğunuz kargo firması aracılığıyla hiçbir ücret ödemeden aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı Kazgan Apt. 85/4 KONYAALTI / ANTALYA

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ürünü aldığınız kargo firması ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

İade Etme Süresi Kaç Gündür?
Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ile paketi teslim aldığınız ilk 7 gündür, probee41.com.tr bu süreyi müşterileri için 10 güne uzatmıştır. İade işlemlerinizi ürün teslim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz.”

Hangi Ürünleri İade Edebilirsiniz?
Tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Elinize Geçen Ürün Kusurlu İse
Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar İadeniz Neden Taksit Taksit Yatırılır?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerinizi Nasıl İptal Edebilirsiniz?
Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Sipariş Takibi” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. (Bazı zamanlarda kargo firmasının ürünleri depomuzdan alıp kargo şubesine götürmesi akşam saatlerini bulabiliyor ve bu durumda kargo elemanlarının ürünlerin barkodlarını okutarak kargo takip sistemine eklemesi bir sonraki güne geçebiliyor.) Talebinizi iletmek için  shop@probee41.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.