probee41.com.tr İle Güvenli Alışveriş
probee41.com.tr’de ürünleri takip ederken, günün her saati, kişisel bilgilerinizin güvende olduğunu bilerek ulaşabilmeniz için; dünyada internet kullanımında en yaygın uygulanan SSL Sertifikası (128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği) ve sunucularımızı diğer internet kullanıcılarından korumak için çeşitli güvenlik duvarları kullanıyoruz.
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için kullanılan Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi bilgilerinizi 128 bit şifreleme ile güvenlik altına alır.

Size rahat ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmak en büyük hedefimiz olduğu için probee41shop.com’da alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde, probee41.com.tr ya da probee41.com.tr’ye hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaz ve saklanmaz.

Ödeme yalnızca probee41com.tr’nin arayüzünde, bankanız ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir; üyeliğiniz sırasında kullandığınız e-posta adresiniz, telefon numaranız, teslimat adresiniz ve tüm diğer kişisel bilgileriniz, kesinlikle üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz.