2013 yılında tamamen yerli kaynaklarla geliştirilip üretimine başlanan Probee41, arıcılık sektöründe varroa, nosema, performans gibi bir çok sorunu kimyasal maddeler kullanmadan tamamen doğal, bitkisel karışımların pratik bir şekilde uygulanması yöntemiyle arıcılara büyük kolaylıklar sağlayarak mücadelelerinde etkili olmuştur. 

Bu başarılı ürün dünya arıcılık ürünleri piyasasında da kabul görmüş ve bir çok ülkeye ihracatına başlanmıştır. Ülkemizde yasalar gereği kimyasal tarım ürünlerinin çeşitli tarım ürünleri satan dükkanlarda satışına kısıtlamalar getirilmiştir. Bu bağlamda Probee41 tamamen bitkisel bir ürün olduğu için kısıtlamalar dışındadır ve satışında yasal olarak herhangi bir engel bulunmamaktadır.

 
Tarafınıza verilecek bayilik yetkisi ile çeşitli fiyat avantajları, ürün, reklam, kampanya desteklerine kavuşarak kazancınızı yükseltebilecek ve bölgenizdeki arıcıların ilk tercihi olacaksınız. Siz de bulunduğunuz bölgenin Probee41 bayisi olmak ve her geçen gün arıcıların güvenini perçinleyen bu ürünü satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Bayilik için telefon açarak konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
 
 
Hayırlı işler, bereketli kazançlar dileriz.  
 
Andelip Ltd. Şti.

Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

Ofis: 0242 228 15 65 – 0539 375 10 65

[wpforms id="209" title="false" description="false"]

PROBEE41'i sosyal ağlarda TAKİP EDİN!